Këngëtarja e hitit “La Reina” nuk po di ti ndal provokimet nëpër rrjetet sociale.

Pas dështimit për të pasur një karrierë më të bujshme në Amerikë, Dafina Zeqiri i është kthyer Kosovës dhe për këtë ajo është shumë aktive.

Këngëtarja është parë në disa foto dhe video provokative kohëve të fundit, madje temë debati ishte bërë edhe video e saj më e re që ajo e lansoi para një jave, “La Reina”.

Kurse sonte Dafina ka postuar një video të shkurt në rrjetet sociale ku ekspozon qartë të pasmet e saj.

Pos, të pasmeve në shoqëri të Dafinës shihet edhe një macë e vogël që duket se ja ka ëndja të luajë me këngëtaren.

Dafina Zeiqiri

Publiée par Albania Viral sur Mardi 4 juin 2019

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË