Pa pikën e dyshimit, këngëtarja Dafina Zeiqirn hyn në listen e ngushtë të këngëtareve hit të kësëj vere.

Këngë, videoklipe dhe shumë mbrëmje muzikore. Kështu i ka shkuar kjo verë Dafines, këngëtares së hitit “Bye, Bye” në bashkëpunim me reperen Tayna.

Dafina, gjatë sezonit të nxehtë ka vendosur të ndryshoj luk, duke i prerë fare ehkurt flokët, që gjithashtu i ka bërë bjonde, shkruan “Kosovarja”.

Dihet që Dafina ka realizuar disa ndërhyrje në pamjen e jashtme.

E, në foton e ture duket që mollëza e saj ka dalë vendit.

Nuk dijet nëse është efekt i mbushjes, apo i përdorimit jo të mirë të photoshopit.

MUND TË JU PËLQEJNË