Edhe pak ditë Afronën dhe Bleron po i pret një ditë e rëndësishme.

Me 21 Shtator të këtij viti çifti do të kurorëzojnë dashurinë me martesë, të cilët kanë organizuar detaje të ndryshme për martesën e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Çdo ditë që po kalon ata po shfaqin moment të ndryshme pak para dasmës.

Sot, Afrona ka postuar disa imazhe e cila shihet me vello dhe e rregulluar për mrekulli.

Një vello e mrekullueshme dhe me një grim të veçantë, Afrona përrallore në fotosesionin e martesës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË