Ditë më parë u shënua 15 vjetori i Digitalb me një koncert madhështor në sheshin kryesor të Tiranës.

Yjet me të njohura të muzikës shqiptare dhuruan një spektakël të vërtet për adhuruesit e shumtë që i ishin mbledhur për t’i ndjekur nga afër.

Pjesë e kësaj feste ishit edhe reperja e njohur, Tayna e cila pati një perfromacë të jashtëzakonshme me performimin e hitetve të saj.

Edhe pse ende është në fillimet e karrierës, Tayna sot është një nga emrat më të kërkuar dhe më të pëlqyer mbarë shqiptar, e kjo u dëshmua edhe në koncertin e mbajtur në kryeqytetin shqiptar.

Në një video që ka publikuar vet reperja nga Prizreni në ‘Instagram’ shihet edhe atmosfera që ka mbizotëruar atje.

“Momente të pabesueshme”, ka shkruar Tayna përkrah videos.

Ndryshe, kënga e fundit e Taynas është ‘Caliente’ e cila numëron mbi 12 milionë klikime në ‘Youtube’./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË