Bashkëpunimi i parë i Shyhretes me Leartën Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli nesër në ora 14:00 do të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar “Për ty Nexhmije” në bashkëpunim me nusen e saj, Learta Jakupin.

Bashkëpunimi i parë i Shyhretes me Leartën do të jetë një dedikim për Bilbilin e Këngës Shqipe, Nexhmije Pagarushën.

Në rrjetin social Instagram është publikuar një pjesë nga kënga dhe videoklipi i ri i tyre.

Shyhrete Behluli

Publiée par Albania Viral sur Lundi 6 mai 2019

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË