Jonida Maliqi ditë më parë kishte filluar pushimet e saj në shtetin turk bashkë me personin më të dashur për të djalin e saj.

Këngëtarja ka qenë shumë aktive gjatë kësaj kohe ku ka qëndruar e afërt me ndjekësit duke i ndarë imazhe të ndryshme, dhe së fundmi ajo publikoi një fotografi me djalin shtatë vjeçar.

Në foton ku Jonida duket se ka botën përpara kur sheh të birin ia bashkëngjiti edhe shkrimin “Dashuri e pafund” si edhe çdo nënë tjetër edhe ajo është shumë e përkushtuar për fëmijën e saj. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Endless L❤️VE

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

MUND TË JU PËLQEJNË