Emri i saj njihet për sukseset e shumta në skenën muzikore ndër vite, një zë i cili mori zemrat e shumë adhuruesve, shkruan Kosovarja.

Karriera e saj është ndër ato të krijuara me vlera të mëdha artistike e që vazhdon asaj rruge.

Eliza është tejet aktive në rrjetet sociale, në kontakt me fansat e shumtë të muzikës së saj, që ndanë shumë detaje nga jeta profesionale dhe private.

I do shumë fëmijët dhe kësaj here të shkrinë zemrën me një vogëlushe të cilën ajo e quan Dashuri të re të sajën.

Duhet ta shihni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË