Aktorja e famshme amerikane Jennifer Lawrence, po dukej tejet bukur në festën e fejesës së saj që u organizua gjatë fundjavës.

Fotografitë e 28 vjeçare, fituese e çmimit Oscar, kanë nisur të qarkullojnë nëpër internet ndërsa ajo kishte zgjedhur të vishte një fustan që dukej si vello.

Jennifer është e fejuar me të dashurin e saj prej disa muajsh Cooke Maroney, ndërsa sa për informacionin tuaj, Jennifer po mbante veshur një fustan nga L. Wellsdress, këpucët Casadei dhe stolitë nga Fred Leighton.

MUND TË JU PËLQEJNË