Sot po martohet djali i këngëtares së mirënjohur, Remzies, dhe e gjithë familja po feston me emocione të veçanta.

Që janë gëzuar të gjithë për këtë ditë, kjo po vërehet fare mirë tash e disa ditë që nuk po mungojnë pamjet e atmosfera e krijuar në shtëpinë e këngëtares, shkruan Kosovarja.

Dikush tjetër që iu gëzua kësaj dite e date, po del të jetë edhe daja i Hamzës, Nexhati, i cili qysh nga fillimi i kësaj feste e kemi parë duke dhënë maksimumin për krijimin e një dasme të paharruar.

Ndër to, po del të jetë edhe video e sotme, në ditën e nismës së tyre, kur po merrnin Gëzimen, e që më së shumti shihej gruaja e tij duke kënduar e duke u zbavitur.

Për më tepër, këto video flasin më shumë, se si ju disponon gruaja e Nexhatit, me këto pamje./Kosovarja/

Nexhat Osmani me familjen e tij

Publiée par Albania Viral sur Samedi 6 avril 2019

Nexhat Osmani me familjen e tij

Publiée par Albania Viral sur Samedi 6 avril 2019

Nexhat Osmani me familjen e tij

Publiée par Albania Viral sur Samedi 6 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË