Se kush kujt ia mori këngën Motrat Mustafa apo Shyhrete Behluli është pyetja e cila po diskutohet së fundi nga të gjithë dhe ka bërë të këtë reagime të shumta.

Dje Shyhrete Behluli dha deklaratën e saj lidhur me këngën për nënën.Ajo tha se motrat Mustafa duhet të më kërkojnë falje publikisht. Po ashtu, këngëtarja u shpreh se ajo ka qenë e para e cila e ka pas temën e këngës, shkruan GazetaBlic.

Pas këtyre deklaratave ka reaguar edhe motra më e vogël e Motrave Mustafa. Ajo e ka ripostuar postimin e Sahides duke e mbështetur motrën e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË