Pas publikimit të një fotografie në Instagram, dolën zëra se këngëtarja Tuna është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

E lidhur me këtë ka folur së fundmi vetë këngëtarja e cila e ka mohuar një që të tillë.

Ajo për ‘Anabel’ ka thënë se nuk është shtatzënë dhe se Tiani vazhdon të jetë fëmija i vetëm i familjes.

Kujtojmë se këngëtarja kur lindi vogëlushin e saj u largua nga profesioni për gati 3 vite për t’u rikthyer më fuqishëm se kurrë.

 

MUND TË JU PËLQEJNË