Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu sot është ndjerë nostalgjik për fëmijërinë e tij, kështu ai ka rikujtuar atë periudhë me disa foto shumë të këndshme.

Ani pse pak kush mund ta ketë mbajtur mend se si është dukur Ermali që në fillim të karrierës së tij, sot iu japi mundësinë që ta shohin e ta kenë në memorien e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Koha kalon shpejt, Ermali u rrit dhe u bë tani një burrë, madje edhe baba i katër fëmijëve.

Ariana është bashkëshortja e tij e cila shquhet për bukurinë dhe stilin e veshjes që komplimentohet çdo herë.

E derisa Ermali ka rikujtuar kohën e fëmijërisë së tij, Ariana sot është parë e përhumbur në imazhin që ka sjellë për ndjekësit e saj.

A thua pse, mos vallë edhe ajo rikujton diçka?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË