Lola Haradinaj është emri që gjithmonë shkruhet për paraqitjet unike që ka.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, por nuk ua kalon rrugën vajzave të reja, duke u shfaqur gjithmonë me stil që rrallë kush duket si ajo, shkruan “Kosovarja”.

Duke pas parasysh që është pasionante në fotografi, Lola këtë e dëshmon edhe kur është në trafik.

Në një kohë të papërshtatashme dhe tepër stresuese, ajo shfrytëzon rastin që të bëj selfie.

Këtë e ka theksuar vet përmes një imazhi që ka hedhur së fundmi në Instagram. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË