Aq më shumë që po kalojnë orët aq më tepër është duke u afruar dasma e shumëpritur.

Nuk iu ka mbetur edhe shumë kohë që Blero dhe Afrona të martohen, dhe të gjithë po presin me emocione ti shohin në këtë ditë të rëndësishme të tyre, shkruan Kosovarja.

E gjithë çfarë kemi parë deri më tani janë disa nga pamjet e fytyrave publike, të cilët veçse kanë nisur rrugën për këtë dasëm.

Por, para së gjithash nga ata që është në pritje më së shumti publike janë Blero dhe Afrona.

Të gjithë janë të interesuar se si do të duken dyshja e mrekullueshme, e veçanërisht Afrona.

Derisa të gjithë po presin ndonjë pamje të saj të parë se si do të duket sonte me vello dhe frizurë, ajo zgjedhi që pak momente të ndaj me mikeshat e saj.

Për më shumë iu tregon video në vijim se çfarë po bën ajo dhe me çfarë po merret për momentin. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË