I biri i Naimit dhe Mihrijes e ka kërkuar disa herë suksesin në skenën e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Qysh në fëmijëri emri i tij gjeti shpesh vend në media, e edhe sot përmendet kohë pas kohe.

Platori është gjëja më e çmuar për çiftin e famshëm Naim Abazi e Mihrije Braha, të cilët
do të donin që i biri të kishte fat edhe në dashuri.

Disa herë është folur për jetën private të Platorit, megjithatë, statusi i tij publik ende është “beqar”, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË