Një modele ka pushtuar rrjetet sociale pas njoftimit se do te shiste virgjerine e saj.

Mahbuba Mammadzada është një prej modeleve më të suksesshme të Azerbajxhanit, por thotë se i duhen paratë për t’i blerë një shtëpi nënës së saj dhe për t’i financuar studimet jashtë vendit.

Ajo planifikon ta nxjerrë në ankand virgjërinë e saj, nëpërmjet agjencisë Cinderella Escorts, ku femrat e reja ofrojnë seks për klientë të pasur, shpesh të moshuar.

“Nëna ime ka bërë gjithçka për mua, tani është radha ime. Unë dua që ajo të jetë krenare me mua“,- deklaroi 23-vjeçarja.

MUND TË JU PËLQEJNË