Duket si e pa besueshme, por është e vërtet. A e dini që Diellza Kolgeci nuk e di gjininë e fëmijët që po rritet në barkun e saj?

Miss, modelja dhe personalitetin njohur i jetës publike në Kosovë, nuk ka dashur ta dijë farë gjininë e bebes që po e pret me pa durim.

Siç kuptojmë, këtë gjë e di mikja e saj më e mirë, Afërdita Paqarada, të cilën Diellza e konsideron si motër, shkruan “Kosovarja”.

Afërdita po merret me përgatitjen e babyshower-it të Diellzes, e cila do të bëhet nënë në vitin 2019-të./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË