Që pas lindjes Diellza nuk po i ndahet fitnesit.

Modelja e njohur kosovare, Diellza Kolgeci në muajin prill për herë të parë u bë nënë.

Ajo dhe basketbollisti Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Helena.

Me ardhjen në jetë të Helenës, modelja u përkushtua maksimalisht për rritjen e saj dhe familjen, megjithatë shihet që nuk e ka lënë vetën pas dore.

Gjatë ditës së sotme, modelja në Facebook ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga palestra.

Me këtë Diellza tregoi se i ka hyrë punës për t’i kthyer format, siç i ka pasur. Ani pse është për tu habitur me fizikun e saj që duket perfekt.

MUND TË JU PËLQEJNË