Vala

Një veturë është djegur para pak minutash në lagjen “Kodra e Trimave” në Prishtinë.

Lexues të “Kosovarës” kanë derguar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar apo viktima.

Policia dhe njesitet e zjarrëfikësve ende nuk kanë dalur në vendin e ngjarjes./Kosovarja/

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 10 avril 2019

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 10 avril 2019

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 10 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË