Sot në ditën ndërkombëtare të baballarëve, Rita Ora ndau me ndjekësit fotografi nga arkiva.

Ajo shfrytëzoi rastin të uronte babanë e saj me fjalët më të mira, me anë të disa imazheve kur ka qenë fëmijë.

“Gëzuar dita e baballarëve. Ti je shoku im më i mirë, partneri im në krim dhe inspirim për mua që nga dita e parë dhe gjithmonë. Të dua shumë babi, ti je gjithmonë heroi im”, ka shkruar këngëtarja.

Në foto shihet Rita dhe motra e saj Elena bashkë me Besnikun – babanë e tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË