Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona janë ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Ata u martuan në moshë të re dhe tani janë prindër të lumtur të tre fëmijëve dy vajzave e një djali, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja komentohen vazhdimsht për jetën e tyre dhe aktivitetet në karrierë.

Derisa Albatriti komentohet për sukseset në karrien muzikore, Egzona për stilin, elegancën e sukseset në biznes.

Një femër e bukur e cila dallohet për stilin unik që shfaq në paraqitet e saj. Egzona është aktive në rrjetët sociale, ku përveç punës së saj që prezanton me publikun, ajo ndanë edhe imazhe me familje.

Sot çifti duket se kanë vendosur të kalojnë një ditë të bukur, pasi shihen bashkë në veturë me fëmijët e tyre duke udhëtuar.

Është Egzona ajo që ka ndarë një video për ndjekësit e shumtë që ka në Instagram./Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË