Ditën e sotme ka ndërruar jetë nëna e menxhaerit të Dafina Zeqirit, e që njëherit është dhe familjare e këngëtares.

Këtë e ka bërë të ditur vet Dafina përmes një postimi të bërë ndërsa u ka shprehur ngushëllime familjarëve.

“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjes së ngushtë dhe të gjithë dashamirëve edhe neve”, ka shkruar Dafina Zeqiri.

Ndërsa, Zeqiri ka shkruar fjalët më të mira për të.“Një grua e mrekullueshme na la neve sot. Ti do të mungosh gjithmonë dhe do të kujtohesh për atë se sa njerëzore ke qenë teze”, ka shkruar Zeqiri.

MUND TË JU PËLQEJNË