Edhe familja e këngëtares së njohur Shkurte Fejzës janë mjaft të përfolur në mediat rozë, e sidomos tri vajzat e saj Gresa, Besiana dhe Agnesa.

Ndryshe prej motrave djali i Shkurtës rri larg vëmendjes mediatike, ngjashëm vepron edhe bashkëshortja e tij Erëza, shkruan “Kosovarja”.

Me gjasë kjo është një dëshirë e përbashkët e çiftit Fejza.

Por, sidoqoftë e kanë të pamundur të rrinë edhe krejt larg botës mediatike.

Imazhet që sjellin kohë pas kohe nuk ikin pa marrë vëmendje.

Si rrallë herë çifti në fjalë na sjellin imazhin më të bukur./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË