Një person është kapur nga policia në Rahovec, i cili pas një mosmarrëveshje e kishte lënduar fizikisht babanë e tij i cili si pasojë ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari në kohën kur i kishte kryer veprat e cekura më lart dyshohet se kishte qenë nën ndikim të alkoolit dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme dhe është nën hetime, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

MUND TË JU PËLQEJNË