Fëmijët e këngëtarëve të estrdaës jetojnë si është më së miri, duke iu ofruar gjithmonë jetë lukzose.

Pa dyshim, këtë ndjesi po e përjeton edhe djali i këngëtarit të njohur Danit, Andi, shkruan “Kosovajra”.

Ai për ditëlidnjen e tij të 24-të organizoi një ceremoni mjaft madhështore, me misafirë special po ashtu edhe me muzikë live.

Përmes disa postimeve që ka bërë në Instagram shihet që Andi së bashku me rrethin e ngushtë janë argëtuar dhe kënaqur në ditën e ditëlindjen.

Për më shumë shikojeni këto pamje më poshtë. /Kosovarja/

Andi

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 14 janvier 2020

MUND TË JU PËLQEJNË