Djali i të ndjerit këngëtarit Dr Flori feston sot 5-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, s’kishte si të mungonte një urim nga bashkëshortja e këngëtarit.

Ajo ka publikuar disa foto të Danielit të vogël, që shoqërohen me disa fjalë të ëmbla.

“Danieli 5 vjec. Gezuar ditelindjen shpirti ime! Te duam shume shume heroi im i vogël, djali im perfekt, dashuria ime”, shkruan bashkëshortja e këngëtarit’.

MUND TË JU PËLQEJNË