Presidenti i ndjerë Dr.Ibrahim Rugova ka lënë pas dy djem dhe një vajzë, Mendimin, Ukën dhe Teutën. Familja Rugova është shtuar me nipa e mbesa, shkruan “Kosovarja”.

Në familjen Presidenciale, gjejmë një histori të bukur dashurie, atë të Mendimit e Blerinës, lidhja dhe martesa e të cilëve bëri mjaftë bujë mediale.

Çifti tregojnë shumë kujdes ndaj njëri tjetrit dhe kjo vërehet e komentohesh shpesh, shkruan “Kosovarja”.

Në të vërtet, vetëm tu hidhet një shikim këtyre fotove, kuptohet romanca e bukur e Mendimit dhe Blerinës, meteorologut dhe dizajneres së njohur kosovare, që edhe këtë fundvit e kanë të ndezur zjarrin e dashurisë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË