Lum Salihu është djali më i vogël i këngëtares sonë të madhe Shyhrete Behlulit, apo thënë ndryshe sugari i shtëpisë, shkruan “InfoKosova”

Lumi e ka një jetë luksoze dhe kjo vërehet nëpër shumë paraqitje të tij në rrjetet sociale, shkruan “InfoKosova”.

Ai nuk punon asgjë se akoma është i ri, por të gjithë luksin e ka nga e ëma këngëtarja Shyhrete Behluli.

E si më i vogli që është, duket se atë e kanë llastuar pak si shumë. Lumi shfaqet cdoherë me stil dhe me kombinime të mira.

Edhe në foton e fundit duket i veshur me një kostum dhe këmishë të bardhë ndërsa në dorë mban një telefon, ndërsa foton e shoqëron me këto fjalë: “time to Suit Up” (kohë për t’u përshtatur ).

Në anën tjetër janë shumë miq dhe ndjekës të tij të cilët e kanë pëlqer këtë foto dhe kanë lënë shumë komente pozitive për të dhe stilin e tij.

MUND TË JU PËLQEJNË