Këngëtarja Shyhrete Behluli vetë është shumë e famshme, e po kaq të famshëm i ka bërë edhe fëmijët dhe jo vetëm ata, shkruan “Kosovarja”.

Famë ka bërë edhe reja e saj, e madje edhe nipi i vogël Matini.

Pak më larg jetës publike është munduar të rrijë djali i vigël i këngëtares, Lumi, që siç është thënë është pika e dobët e Shyhretes, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse jo shumë i interesuar për famë, Lumi është prezent në Instagram, ku kohe pas kohe poston foto nga përditshmëria e tij, që duket se nuk është krejt e zakonshme dhe e thjeshtë.

Jetë bossi, apo? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË