E, kush mbeti pa u bërë me famë brenda familjes së këngëtares Shuhrete Behluli? Thuajse të gjithë anëtarët e familjes tashmë janë të njohur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Shyhrete Behluli është prej një jete në skenë dhe përherë e sukseshme. Nga fama e saj janë ndikuar fuqishëm edhe i shoqi, fëmijët, reja, e nipi dhe mbesat.

Ndër anëtarët e njohur të familjes së këngëtares është edhe reja e saj, Learta, që në një farë forme ia pa hajrin, pasi u vu shumë në qendër të vëmendjes dhe e shpërfaqi talentin në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe djali i vogël i këngëtares, Lumi, ka nisur mjaftë të vihet në fokus, por është ende larg nga Learta, madje edhe sa i përket numrit të ndjekësve në Instagram./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË