Andi Krasniqi dhe e fejuara e tij janë çifti më i ri në estradë që po marrin vëmendje të madhe.

Çifti gjatë gjithë kohës shfaqen pothuajse pranë njëri tjetrit, duke shëtitur e vizituar vende nga më të ndryshmet, shkruan “Kosovarja”.

Këto momente dyshja shpesh herë i ndajnë me ndjekësit e tyre në Instagram, duke shfaqur lumturi dhe dashuri pranë njëri tjetrit.

Këtë herë, Andi publikoi një foto mjaft romantike në prani të Dafinës, teksa ajo shihet që i ka mbyllur sytë në krahët e tij.

Çifti pa komplekse përderisa ndajnë foto të tilla. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË