Një herë Kushtrimi tani edhe Lumi, dy djemtë e Shyhretes janë të njohur për publikun kosovarë.

Vëllëzërit shpesh shfaqen bashkë, sidomos në ahengje familjare e që marrëdhënia e tyre e mirë komentohet shumë, shkruan “Kosovarja”.

Kushtrimi përveç si djali i Shyhretes njihet edhe si bashkëshorti i Leartës dhe babai i Matinit, personazhe këta të dashurë për publikun.

Si një familje e madhe dhe e famshme, ata vazhdimisht janë nën syrin e mediave e njerëzve. Përcillen komentohen e komplimentohen nga mijëra ndjekës që kanë në rrjete sociale.

Kurse sot fotografia që mori vëmendje është e dy djemve dhe e nipit të Shyhretës, që kjo e fundit ka ndarë në një story në Instagram.

Kushtrimi e Lumi së bashku me Matinin janë bërë gati për dasmë, ku duken bukur dhe të buzëqeshur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË