Ema Ismaili është motra e dy këngëtareve të njohura Adelinës dhe Zanfinës.

Ema, është nga ata tipat interesant, që për një herë të vetme nuk u prononcua për mediat rozë edhe pse kërkesat ishin të shumta, shkruan Kosovarja.

Këtë komoditet e hapësirë ia lëshoi motrave, të cilat e zotuan goxha mirë këtë pjesë dhe sot njihen nga të gjithë.

Edhe nuk ka pranuar të jetë kurrë e mediatizuar, për Emën nuk do të thotë që rrjetet sociale nuk kanë zënë vend të rëndësishëm tek ajo.

Përkundrazi, ajo është shumë e hapur aty, ku për numrin e madh të ndjekësve të saj, ajo herë pas herë freskon faqen e saj me imazhe të reja.

Secilën paraqitje që e bën arrin të pëlqehet bukur shumë, e të numërojë përpara vetes me qindra komente pozitive.

Meqë të paktën realizimit të fotografive iu ka marrë dorën mjaft mirë, nuk po ndalet së postuari, ndërkohë që në imazhin e fudit u shfaq tejet e bukur dhe e mahnitshme, sa bukuria e dy motrave bëri të bëhet totalisht e paharrueshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË