Fifi ka hamendur të gjithë duke treguar si do shfrytëzonte 24 orët e fundit në jetën e saj.

Fifi është njëra nga këngëtaret dhe tekst shkrueset më të talentuara në estradën shqiptare, pasioni i saj për muzikën është i padiskutueshëm, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka bërë një lloj bisede në Instagram me ndjekësit e saj ku është ku kishte pranuar një pyetje mjaft interesante nga një ndjekës, në pyetjen, ‘Çka kishe bo nëse i kishe pas 24 orë jetë’

Këngëtarja tregoi edhe një herë tjetër pasionin për muzikën duke thënë ‘Kisha shkrujt album edhe kisha nejt masnej me mamin dhe babin’. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË