Uindi Haxhia është motra e këngëtares së njohur Enca, dhe ajo vazhdimisht është shfaqur me poza joshëse dhe me make-up duke u paraqitur mjaft atraktive për publikun.

Teksa Uindi duket e pasionuar pas makijazhit, dhe kjo ka bërë që ajo të marr kritika të ashpra nga publiku për shkak të përdorimit të madh të makijazhit.

E së fundmi në një video të publikuar nga vet Uindi ajo ka marrë guximin të shfaqë anën e vërtetë të saj.

Pa make-up ajo duket shumë më ndryshe nga se jeni mësuar ta shihni deri sot.

MUND TË JU PËLQEJNË