Engjellusha Salihu është shndërruar në një nga emrat më të përfolur mes këngëtareve të gjeneratës së re, shkruan “Kosovarja”.

Engjellusha e kishte nisur kaherë rrugën e muzikës, por nuk i shkrepi që në start. Iu desh që të niste me folk, në mënyrë që të binte në sy.

Patjetër që Engjellusha Salihut i ndihmoj edhe pamja e jashtme, sigurisht e transformuar falë disa ndërhyrjeve, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë që sot është bionde, dikur Engjellusha ishte zeshkane dhe dukej mjaftë ndryshe./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË