Humoristi, Vedat Bajrami së fundi ka shpërndarë një video e cila zgjatë disa sekonda, e ku në këtë video ai ka edhe një maskë në fytyrë, shkruan Gazeta Blic.

Ai po ashtu shfaqet duke pirë duhan dhe duke bërë disa lëvizje qesharake.Bajrami është i njohur në publik me rolet si Sheqa, Fuga, etj.

Role këto që pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

Shihni videon e publikuar:

Fuka tu e thyyyyyyy ??

Gepostet von Vedat Bajrami am Dienstag, 18. Dezember 2018

MUND TË JU PËLQEJNË