Deputetja e AAK-së Donika Kada-Bujupi ka uruar Kurban Bajramin.

Me një postim në rrjetin social Facebook ka zgjedhur të publikoi edhe një fotografi me nënën e saj.

’Bashkë me Nanën edhe në këtë festë, e cila po përgatitë drekën e Kurban Bajramit. Zgjodha këtë fotografi që t’ju uroj këtë ditë, me shpresën që po kaloni çaste të këndshme dhe ndryshe nga unë, po ndihmoni të afërmit në gatimin e drekës’, ka shkruar ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË