Gjatë ditës së sotme trajneri i njohur kosovar, Driton Kuka është takuar me shokun e tij të fëmijërisë.

Bëhet fjalë për Dukagjin Lipën, anëtarin e dikurshëm të grupit ODA, babain e këngëtares, Dua Lipa, shkruan lajmi.net

Të dy njihen si punëtor të mëdhenj prandaj edhe rezultatet e Dua Lipës dhe Majlinda Kelmendit e dëshmojnë këtë.

Këtij fakti i gëzohet edhe vetë Kuka. Këtë e tha në shkrimin pranë fotografisë që e ka publikuar sot pasi u takua me Dugin.

MUND TË JU PËLQEJNË