Dua Lipa dje ka lansuar koleksionin e parë të veshjeve.

Në bashkëpunim me Pepe Jeans, këngëtarja shqiptare solli dizajne të reja të xhinseve.

Mbrëmë ylli I hitit ‘New Rules’ ka festuar këtë së bashku me familjen e saj dhe miqtë më të afërt. Dua ka publikuar video dhe foto të ndryshme nga festa e organizuar.

Një fotografi që morri vëmendje ishte ajo pranë nënë së saj, Anesa, nënë e bijë dukeshin elegante, në formë dhe tejet seksi.

Ndryshe, Dua ka paralajmëruar se është drejt finalizimit të albumit të dytë që pritet të lansohet së shpejti./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË