Që nga ndarja nga modeli Isaac Carew, Dua Lipa po lakohet në media për lidhjen e saj të re, me Anwar Hadid.

Po përflitet se Dua Lipa dhe Anwar Hadid po shijojnë romancën e tyre të dashurisë, ku dyshja janë parë sërish bashkë, të enjten mbrëma.

Në “02 Silver Clef Awards” të mbajtur në Nordoff Robins, Dua Lipa u shoqërua gjatë gjithë kohës nga modeli.


Në Silver Clef Awards, Dua Lipa fitoi çmimin “Artistja më e mirë femër”.

Gjithashtu këngëtarja paralajmëroi albumin e saj të ri në të cilin është duke punuar./GazetaBlic/.

MUND TË JU PËLQEJNË