Isaac Carew ka hequr nga ndjekësit në Instagram këngëtaren shqiptare.

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Isaac Carew i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 18 muaj pas ribashkimit, shkruan TheSun.

Ylli i muzikës dhe i dashuri i saj 10 vjet më i vjetër e përfunduan lidhjen e tyre me fillim të kësaj jave para nisjes së këngëtares për në Francë.

Fillimisht ajo kishte nisur takimet me 33 vjecarin në vitin 2013-të dhe ata ishin bashkë për tri vjet e gjysmë, deri në vitin 2017-të dhe rreth një viti qëndruan larg njëri tejtrit për tu ribashkuar përsëri një vit më parë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË