Anwar Hadid dhe Dua Lipa ‘kokë e këmbë’ të dashuruar.

Që nga lidhja me Dua Lipën edhe Anwar Hadid është bërë pjesë e shpubizit. Modeli sapo ka publikuar një fotografi me këngëtaren shqiptare në Instagram.

Në llogarinë e tij në Instagram vëllai i modeleve Gigi dhe Bella Hadid ka ndarë një imazh duke u puthur me Duan në publik dhe këtë e bën pa e vrarë fare mendjen.

Dua dhe Anwar kanë marrë një vendim të rëndësishëm në jetën e tyre, dyshja shumë shpejt do fillojnë të bashkëjetojnë në New York.

MUND TË JU PËLQEJNË