Dua Lipa iu bashkua të dashurit të saj Anwar Hadid në funeralin e gjyshes së tij të dashur në Roterdam në Hollandë të Mërkurën.

Këngëtarja 24 vjeçare, dhe i dashuri i saj 20 vjeçarë, u panë përkrah njëri tjetrit, pasi u bashkuan edhe motrat e Anwar, Gigi dhe Bella për të nderuar gjyshen e tyre Ans va nden Herik, e cila ndërroi jetë në gusht pas një beteje të gjatë me kancerin.

Dua kishte të veshur fustan të zi me mëngë të gjata.

Anwar poashtu ishte i veshur në të zeza, me një xhaketë dhe pantallona.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po i qëndron afër partnerit të saj në këto momente të vështira për të.

MUND TË JU PËLQEJNË