Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore e cila po thuajse në çdo paraqitje i mahnitë të gjithë me bukurin e saj së fundmi është paraqitur edhe në festivalin ”Sunny Hill” i cili u mbajt në Prishtinë.

Dua në vendlindje ka qenë e shoqëruar me të dashurin e saj të ri Anwar Hadid, i dashuri i këngëtares është vëllai i modeleve Gigi dhe Bella Hadid të cilat janë ndër modelet më të njohura dhe më të suksesshme në botë.

Mirëpo a e njiheni vjehrrën bukuroshe të këngëtares? Nëse jo ne iu sjellim disa imazhe të Yolanda Hadid e cila është 55 vjeçare dhe vazhdon të jetë në super formë.

Dua dhe Yolanda thuhet se kanë raporte të mirë në mes veti, madje nëna e Anwar i ka të shpeshta komentet në fotografitë e këngëtares shqiptare.

MUND TË JU PËLQEJNË