Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, së fundmi ka befasuar publikun me paraqitjen e saj, ku u pa një ndryshim në stilin e flokëve, edhe me flok të shkurta ajo dukej një yll i vërtetë

Ajo ka zgjedhur që të publikoi një fotografi të prindërve të saj.

Dukagjini dhe Anesa u panë të lumtur përkrah njëri tjetrit dhe vajza e tyre Dua u shpreh krenare me ta.

“Cute parents” , ka shkruar ajo duke ju referuar prindërve të saj si ‘prindër të ëmbël’.

Kujtojmë që Dua vazhdimisht është shprehur e lumtur dhe krenare me prindërit dhe familjen e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË