Këngëtarja më e suksesshme shqiptare nëpër botë, Dua Lipa vazhdimisht shfaqet nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga miliona fansa,.

Njejtë ka bërë edhe së fundi, ku me anë të një fotografie ajo ka bërë një provokim të lehtë për fansat.

Ditën e djeshme Dua Lipa kishte dhënë një intervistë për revistën e famshme ‘Vogue’ ku ndër të tjera ka folur edhe për Kosovën.

Kujtojmë që Dua është njëra nga artistet më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare, dhe vazhdimisht me krenari e ka cekur origjinën e saj shqiptare.

MUND TË JU PËLQEJNË