Edhe Dua Lipës i pëlqejnë dasmat.

Pas një pauze që kishte duke fshirë të gjitha postimet, Dua Lipa iu është rikthyer aktiviteteve në Instagram

Këngëtarja shqiptare ka vazhduar me postime edhe nga jeta private, së fundi ajo postoi një foto përkrah motrës së tij, Rina dhe vëllait, Gjin.

Që të tre dukeshin për mrekulli dhe më elegant se asnjëherë më parë, teksa Dua tregoj se janë nisur për në dasmë.

“Jemi krehur mirë për dasmë”, ka shkruar Dua në mbishkrimin e imazhit.

Ndërkohë, projekti i parë i Duas pas një pauze të gjatë mban titullin ‘Don’t Start Now’ dhe publikohet me 1 nëntor.

MUND TË JU PËLQEJNË