Dua Lipa përveç muzikës njihet për një stil të veçantë të veshjes.

Emri i Dua Lipës nuk përkon vetëm me muzikën artistja nga Prishtina ka një stil të veçantë të veshurit, e kjo shihet mirë edhe në fotot e fundit që ajo ka publikuar.

Ajo paraqitet në imazhet e fundit me një palë xhinse të zeza dhe këmishë të bardhë të cilën e kishte të pa mbërthyer, pamja e saj e ka lënë edhe ‘kunatën’ pa tekst.

Modelja, Gigi Hadid i kishte komentuar kështu bukuroshes shqiptare ‘Ti dukesh shumë e ëmbël, ja çfarë’.

MUND TË JU PËLQEJNË