Dua Lipa solli fotografinë më të bukur nga fëmijëria e saj.

Sot është ndër emrat më të kërkuar të industrisë së muzikës në botë, por të gjithë janë kureshtar të dinë si dukej ajo në fëmijëri.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një imazh të realizuar vite më parë, ku kishte flokët e shkurtra dhe dukej si djalë.

“Djali i vogël i nënës”, ka shkruar me shaka ajo, duke etiketuar nënën e saj, Anesën.

Për ndryshe, Dua Lipa po shijon suksesin e këngës “Don’t Start Now”, ndërsa po finalizon albumin e ri.

MUND TË JU PËLQEJNË